Armored Warfare

Řvoucí ocelové monstra, nejnebezpečnější bojiště po celém světě a svět v plamenech, to je Armored Warfare.

Použijte ocelové obry k vymazání nepřátel z povrchu země! Ovládejte nejmocnější ničivé nástroje vynalezené lidstvem: těžce ozbrojené tanky a dělostřelectvo. V Armored Warfare budete moci řídit a válčit v nejmocnějších obrněných vozidlech z desítek zemí po celém světě.

_002

Spojte se s přáteli a vykonávejte ty nejtěžší mise, které vám budou přikázány. Tyto mise se budou lišit v závislosti na vybraném vozidle. Pouze dobře koordinované čety mohou přelstít nepřítele! Přesila nepřítele, řízené umělou inteligencí, budou představovat vážnou překážku k vítězství.

Armored Warfare využívá CryENGINE 3 technologii, která zajišťuje pocit úplného ponoření do hře. Podívejte se na oslnění v zaměřovacím křížem, postřik z vodních překážek, kapky deště padající na nepřítele, kouřící ruiny a jiné překážky – krok do virtuálního světa, který není v žádném případě horší než realita!

Zapojte se do náročných bojů proti ostatním hráčům. Spolupracujte se svými spojenci a provádět chytré taktiky a manévry. Armored Warfare je snadné se naučit, ale náročné zvládnout.

Bojujte po celém světě od zmrzlé tundry po sluncem vyprahlé pouště. Bojujte v místech, které by mohly být ohniskem moderního vojenského konfliktu, jako jsou ropné rafinérie, přístavy a populační centra. Přeneste boj do 21. století.

button

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *